ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Китаї викрадено понад 1000 практикувальників Фалуньгун (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

З вересня по жовтень влада по всій країні заарештувала понад тисячу прихильників Фалуньгун.

Понад сто сімдесят із них – люди похилого віку, яким більше ніж шістдесят років.

Фалуньгун – це духовна медитативна практика, заснована на принципах правдивості, доброти та терпимості. Популярність цієї практики в Китаї різко зросла в 90-ті роки, коли нею займався приблизно кожен 13-й житель країни. 1999 року китайський режим почав загальнонаціональну кампанію переслідування. Мільйони практикувальників відправили до в'язниць і катували. Щонайменше чотири тисячі з них було вбито. Також у багатьох насильно вирізали органи.

Недавній звіт показав, що одна в'язниця несе відповідальність за смерть щонайменше 63 (шістдесяти трьох) практикувальників Фалуньгун. Жіноча в'язниця Ляонін розташована в північно-східному передмісті Китаю. Вона сумно відома жорстоким поводженням із практикувальниками.

З початку переслідувань у 1999 році в цій в'язниці застосовуються різні методи тортур, зокрема примусова праця, катування, насильницьке годування та ін'єкції токсинів. Так прихильників Фалуньгун намагаються змусити відмовитися від своєї віри.

Багато жертв зазнавали тривалого фізичного та психологічного насильства. Деякі померли через кілька днів.

Як розповіла одна ув'язнена, практикувальниця Фалуньгун Лі Хунчжен загинула у 2003 році, пробувши в ув'язненні менше ніж тиждень. Їй було лише тридцять років.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube