ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Дика коала завітала до будинку родини та обстежила його зсередини. ФОТО

Велика Епоха
(Screenshot/Newsflare)

Дика коала забрела до будинку родини та неквапливо оглянула весь дім, навіть посиділа на їхньому ліжку — поки господарі лежали на ньому.

Кристал Лумпаан була вдома зі своєю 7-річною донькою Ханною Марі в Тамбурин-Маунтін, штат Квінсленд, Австралія, 10 жовтня, коли почула звук дряпання, що доносився з балкона.

Чарівні кадри з відеозапису показують, що джерелом шуму була допитлива коала, яка зазирнула до будинку через розсувні двері.

(Screenshot/Newsflare)
(Screenshot/Newsflare)

Незважаючи на зусилля пані Лумпаан прогнати тварину з балкона, сумчастий ссавець прокрався в будинок і залишився на 15 хвилин, блукаючи по всіх кімнатах, та навіть забрався на ліжко одного з членів сім'ї.

«Я була дуже налякана, оскільки було темно, ми з донькою та подругою дивилися фільм і вирішили вийти перевірити двері, коли почули стукіт», — розповіла пані Лумпаан.

«Ми дуже здивувалися, коли побачили коалу, і дуже зраділи. Моя донька не могла повірити в те, що відбувається».

(Screenshot/Newsflare)
(Screenshot/Newsflare)

«Ми запропонували коалі огірок, моркву та полуницю, але вона зовсім не зацікавилася».

«Натомість вона зайшла в наш будинок і дослідила все: від дивана і ванної кімнати до холодильника і сміттєвого бака».

«Це був досвід на все життя. Він приніс нам стільки радості».

Записуючи цей дорогоцінний момент на відео, вона каже в камеру: «До нас щойно завітав наймиліший гість, який коли-небудь був у нашому домі!».

Вони спробували вмовити коалу покинути будинок, але приблизно через 15 хвилин вона сама знайшла шлях на волю.

«Я думала, що вона зникла в кущах, але через два дні помітила на землі маленькі чорні круглі какашки», — розповідає пані Лумпаан. «Коли я підняла голову, коала була прямо наді мною і їла листя евкаліпта».