ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

21-річний "найкрасивіший чоловік Італії" залишив кар'єру моделі, щоб стати священником

Велика Епоха
Едоардо Сантіні, 21-річний італієць, визнаний "найкрасивішим чоловіком Італії" 2019 року. (Instagram edoardosantini)

Молодий чоловік, якого чотири роки тому визнали "найкрасивішим чоловіком Італії", відмовився від усього, щоб присвятити своє життя Богу. За його словами, він "щасливий", що зробив цей вибір.

Едоардо Сантіні, 21-річний італієць, був налаштований на успішну кар'єру у світі модельного бізнесу. Однак він обрав зовсім інший шлях, вирішивши стати священником.

Цей любитель танців 2022 року став чемпіоном у категорії бугі-вугі. Родом із Кастельфьорентино, Тоскана, Едоардо Сантіні також любить театр і має досвід плавання, як повідомляє Daily Mail.

У 2019 році, коли йому було всього 17 років, його визнали "найкрасивішим чоловіком Італії" в конкурсі, організованому модною групою ABE. Тоді він мріяв продовжити кар'єру актора і працювати у сфері моди.

Але доля розпорядилася інакше. Наприкінці листопада через свій акаунт в Instagram, за яким стежать майже 14 000 осіб, він оголосив про свої радикальні зміни. "У віці 21 року я на шляху до того, щоб стати священником, з Божою допомогою", — сказав він.

"Це був найпрекрасніший досвід у моєму житті".

Чому ж він так раптово змінив курс?

У 2022 році Едоардо зустрів двох священників, до яких переїхав жити, тим самим призупинивши своє життя танцюриста, актора й моделі. Саме там він глибоко задумався про те, щоб вести життя священника.

"У мене була можливість зустріти людей, які дали мені сили глибше зануритися в це питання, яке я носив у собі від самого дитинства, але різні страхи заважали мені його досліджувати", — пояснює він у соціальних мережах.

Він описує цей момент як "найпрекрасніший досвід у своєму житті", отримавши "відповідь", на яку він чекав "згори". Потім він попросив єпископа почати процес, що веде до його вступу до семінарії. Відтоді молодий чоловік служить у двох парафіях флорентійської єпархії та вивчає теологію.

"Я Едоардо, мені 21 рік, і я щасливий".