ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Жерара Депардьє знову засудили за ставлення до жінок після оприлюднення зйомок з Північної Кореї

Велика Епоха
Актор Жерар Депардьє на прем'єрі фільму "Тур де Франс" у Парижі, Франція, 14 листопада 2016 року. (AP Photo/Thibault Camus, File)

Поведінка французького актора Жерара Депардьє знову стала предметом обговорення після того, як у документальному фільмі було показано, як він робив непристойні зауваження і жести щодо жінок під час поїздки до Північної Кореї у 2018 році, пише AP News.

Кадри, зняті професійною знімальною групою, яка висвітлювала візит Депардьє під час 70-річчя утворення Північної Кореї, були включені до документального фільму-розслідування, показаного в четвер на національному телеканалі France 2. Раніше він не демонструвався широкому загалу. Деякі фрагменти швидко потрапили в соціальні мережі.

На відео, записаному в Північній Кореї, видно, як Депардьє робить "сексуальні" зауваження в присутності жінок, зокрема 10-річної дівчинки. Позуючи для фото, він сказав, що "торкається" північнокорейської перекладачки, яка перебувала поруч із ним.

У документальному фільмі також показана французька комедіантка Елен Даррас, яка звинуватила Депардьє в тому, що він торкався до неї, коли вона була молодою статисткою у фільмі "Диско" 2008 року. У четвер прокуратура Парижа повідомила, що Даррас подала скаргу на Депардьє за ймовірне сексуальне насильство.

У 2020 році Депардьє потрапив під слідство у справі про зґвалтування та сексуальні домагання після звинувачень з боку акторки Шарлотти Арнульд 2018 року. Розслідування триває.

У жовтні актор опублікував відкритий лист у французькій газеті Le Figaro, у якому йдеться: "Я хочу сказати вам правду. Я ніколи, жодного разу не ображав жінок".

З приводу звинувачення у зґвалтуванні Депардьє написав: "Ніколи не було ніякого примусу, насильства або протесту".

"Усе своє життя я був провокаційним, товариським, іноді грубим. ...Я ніколи не хотів заподіяти шкоду, і я прошу вибачення за те, що поводився як дитина, яка намагається розважити натовп. Але я не ґвалтівник і не хижак", — йдеться в його відкритому листі.

Режисер Фаб'єн Онтеньєнте, який працював із Депардьє над фільмом "Диско", заявив у п'ятницю в інтерв'ю французькій телекомпанії France Info, що не був свідком якихось проступків з боку актора в той час. Однак, за його словами, він "дещо побачив" кілька років потому під час зйомок іншого фільму з Депардьє.

"У мене була з ним приватна розмова. Я сказав йому, що це неприйнятно", — повідомив Онтеньенте.

Французький новинний сайт Mediapart на початку цього року опублікував інформацію про те, що Депардьє був звинувачений у домаганнях, обмацуванні або сексуальному насильстві щодо 13 молодих жінок.

Документальний фільм France 2 стверджує, що тепер кількість обвинувачів досягла 16.