ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В Україні воював сатаніст-канібал із російської в'язниці

Велика Епоха
Микола Оголобяк, сатаніст-людожер, який шість місяців бився в елітному батальйоні в Україні. (З соцмережі Х)

Bitter Winter («Гірка зима») перепрошує, коли робить помилки, навіть перед своїми лютими противниками. Ось тепер видання просить вибачення перед протоієреєм Олександром Новопашином, видним російським антикультистом, який очолює організацію, що входила до європейської антикультової організації FECRIS до березня 2023 року.

Ще бувши частиною FECRIS, Новопашин пропонував жахливі описи війни в Україні, розповідаючи, що там воюють сатаністи, а деякі навіть канібали. Розповіді Новопашина видалися настільки крайніми, що «Гірка зима» дозволила собі їх висміяти. І тепер потрібно вибачитися.

Новини від російських журналістів, які з'явилися в The Moscow Times, здалися Bitter Winter настільки дивними, що газета вирішила опублікувати їх тільки після того, як їхню правдивість було підтверджено лондонською The Times.

Bitter Winter визнала, що сатаністи-канібали справді борються в Україні. Людина, яка не тільки приносила жертви сатані, а й ритуально розчленовувала та їла їх разом з іншими членами свого «культу», пів року воювала в елітному батальйоні. Він був серйозно поранений і більше не міг боротися, але помилувався за свою хоробрість на війні й повернувся додому в листопаді цього року.

Його звуть Микола Оголобяк. Новопашин мав рацію, але не до кінця. Він припустився лише невеликої помилки. Оголобяк був завербований у в'язниці, як і багато інших злочинців, і служив у горезвісному підрозділі «Шторм Z», відповідальному за деякі з найогидніших злочинів проти людяності на війні. Проте Storm Z — це російський, а не український підрозділ. Саме Путін масово вербує злочинців у в'язницях, обіцяючи, що в тому малоймовірному випадку, якщо вони переживуть війну, їх помилують, хоч би які злочини вони скоїли.

Новопашин читає лекцію російської гвардії у Санкт-Петербурзі. (Telegram)

Bitter Winter («Гірка зима») пропонує протоієрею Новопашину залучити Оголобяка для свого наступного лекційного туру, щоб переконливо довести, що в Україні справді воюють сатаністи-канібали.

За матеріалами BITTER WINTER