ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Поліція розшукує підлітків, які вбили школяра під час бійки в Лас-Вегасі (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

17-річного учня середньої школи в Лас-Вегасі було забито до смерті в провулку недалеко від кампуса десятьма школярами віком від 13 до 17 років. За словами влади, сварка сталася через пару навушників і електронну сигарету vape pen.

Однак лейтенант Джейсон Йогансон із відділу з розслідування вбивств поліції заявив, що, на думку детективів, жертва від самого початку не повинна була брати участь у бійці, яку учні домовилися влаштувати після закінчення занять у середній школі Rancho High School у східній частині Лас-Вегаса.

За словами Йоганссона, Джонатан Льюїс-молодший прийшов у провулок зі своїм другом, у якого були вкрадені навушники і вейп.

Смертельне побиття, що сталося 1 листопада, було знято на відео з мобільного телефону і набуло широкого поширення в соціальних мережах. Йоганссон охарактеризував ці кадри як "абсолютно позбавлені людяності".

За його словами, на відеозаписі видно, як жертва знімає сорочку, готуючись до бійки, а потім 10 школярів "негайно накидаються на нього, валять його на землю і починають штовхати, бити і топтати".

Вісьмох осіб заарештувала у вівторок поліція Лас-Вегаса і ФБР за підозрою у вбивстві. Поліція Лас-Вегаса заявила, що поки що не змогла встановити особи ще двох школярів, яким також будуть висунуті звинувачення. Поліцейське управління опублікувало фотографії підлітків і звернулося до громадськості з проханням допомогти встановити їхні особи.

Суддя сімейного суду в середу розпорядився передати справи чотирьох учнів, яким виповнилося 16 років, до суду для дорослих, повідомляє газета Review-Journal.

Поліція і прокуратура повинні будуть визначити ступінь провини кожного з 10 обвинувачених у міру просування справи по судовій системі, зазначає Скотт Коффі, заступник державного захисника.

"Чи був хтось головним у цій групі? Можливо, хтось із молодших просто приєднався до старших?" — сказав він.

За словами поліцейських, після бійки хтось із місцевих жителів виявив у провулку сильно побитого підлітка, який знепритомнів, і відніс його до кампусу, де співробітники школи зателефонували в службу 911. Льюїса госпіталізували з важкою черепно-мозковою травмою та іншими ушкодженнями, після чого через тиждень він помер. Коронерська служба Лас-Вегаса визнала побиття вбивством.

Батько жертви, Джонатан Льюїс-старший, написав на сторінці, присвяченій збору коштів на похорон і медичні витрати, що на його сина напали, коли він заступився за свого друга.