ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Китай використовує найбільшу в світі кампанію з дезінформації, щоб переслідувати американців (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Виявлено найбільшу у світі кампанію з дезінформації в Інтернеті. Імовірно, вона спрямована на законодавців, підприємства та жителів США. А розпочала її, згідно з журналістським розслідуванням, Комуністична партія Китаю (КПК).

CNN вивчила документи компаній, які володіють соцмережами, а також судові справи. У своєму звіті вона стверджує, що кампанія діє через мережу, відому як Spamouflage або Dragonbridge.

Вона автоматично створює пости у соціальних мережах практично на всіх головних платформах, публічно засуджуючи об'єкт переслідування та в деяких випадках загрожуючи насильством.

Допомагає лише звернення до правоохоронних органів. Після цього соцмережі такі облікові записи блокують. Але зловмисники щодня масово створюють нові.

Держдепартамент називає це частиною стратегії Пекіна, спрямованої на те, щоб змусити замовкнути критиків китайського режиму по всьому світу. На це КПК виділяє мільярди доларів.

Уперше мережу виявили понад чотири роки тому. Останніми місяцями федеральні прокурори та Meta заявляли, що кампанія має зв'язки з китайською поліцією.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube