ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Західні ЗМІ звинувачують лише Ізраїль (ВІДЕО)

Велика Епоха
(WorldNewsEpoch)

Чи можуть журналісти, які висвітлюють події всередині Гази, бути неупередженими? Письменник Лі Сміт, автор книги "Сильна влада", заявив, що це просто неможливо в умовах війни та за участі терористичних угруповань.

"Ізраїль закликає відомі ЗМІ, такі як CNN, Reuters та New York Times, провести розслідування щодо кореспондентів, які були 7 жовтня на місці подій, припускаючи, що вони заздалегідь знали про напад. Чи знали вони про атаку за шість хвилин до нападу, за шість годин або за шість днів? Я не маю жодної думки, і я вважаю, що це одна з тих речей, про які ми не дізнаємося з розслідувань у пресі. Ми дізнаємося про це, коли Ізраїль почне допитувати в'язнів, яких він захоплює в Секторі Гази. Це бойовики чи так звані кореспонденти? Немає жодних сумнівів у тому, що вони заздалегідь знали про те, що відбувається, бо вони пішли з ними. Як західні ЗМІ мають ставитися до цього? Я думаю, що всі, хто причетний до найму цих людей, мають бути звільнені", - розповів письменник.

Наразі New York Times заявила, захищаючи свого кореспондента, що він не був в Ізраїлі 7 жовтня. Він нібито виконував для них звичайну роботу. Times додала, що ці заяви Ізраїлю, цитую, "не відповідають дійсності та обурливі".

"ЗМІ більше не заслуговують на довіру. Це величезна проблема. У New York Times багато сміливості, щоб робити такі заяви. 2006 року вже була схожа ситуація. Під час війни Ізраїлю з угрупованням "Хезболла", або, як називають її ізраїльтяни, під час Другої ліванської війни, фотограф Times уже влаштовував інсценування. Він зняв серію фотографій з інсценуванням воєнного злочину в центрі ліванського міста. У Times знали, що робили тоді, і знають, що роблять зараз. Це одна з причин, чому люди не довіряють ЗМІ: ті відверто брешуть", - розповів Лі Сміт.

Підписуйтесь на наш канал на Youtube