ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Ніккі Гейлі та Рон Десантіс посперечалися через Китай на третіх дебатах Республіканської партії (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Головна подія третіх президентських дебатів Республіканської партії. Два суперники Трампа посперечалися про Китай. Кандидати в президенти Ніккі Гейлі та Рон Десантіс борються за друге місце, оскільки в опитуваннях лідирує Дональд Трамп. Водночас до праймеріз у Республіканській партії залишилося лише два місяці.

Десантіс говорив про угоду 2016 року. Тоді адміністрація округу Річленд у Південній Кароліні уклала угоду з китайською компанією Jushi, яка виробляє скловолокно. Згідно з документом, округ повинен був надати Jushi майже двісті акрів землі. За це компанія мала інвестувати певну суму грошей і створити певну кількість робочих місць.

Завод компанії Jushi в Південній Кароліні розташований менш ніж за десять миль від Форту Джексон – навчального центру американської армії.

Ніккі Гейлі, яка на той час була губернатором штату, високо оцінила ці інвестиції, назвавши їх величезним плюсом для штату.

Водночас і Гейлі, і Десантіс зайняли жорстку позицію щодо Китаю в ході своїх президентських кампаній.

У червні цього року губернатор Десантіс затвердив закриття Enterprise Florida – агентства штату із залучення підприємців.

Що ж до компанії, яка виробляє китайські військові літаки, то називається вона Cirrus Aircraft. Торік вона відкрила дві філії в центральній частині Флориди. Одна з них була розташована в аеропорту Orlando Executive. Це приблизно за двадцять кілометрів від центру підготовки технологій ВМС.

За даними New York Post, Cirrus Aircraft – дочірня компанія державного китайського оборонного конгломерату AVIC. Він перебуває під санкціями США. AVIC виробляє винищувачі та безпілотники для китайських військовиків.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube