ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Пакистані християнських дівчат насильно навертають в іслам

Велика Епоха
Високий суд Лахора.

У Пакистані продовжують викрадати, ґвалтувати, насильно навертати в іслам і видавати заміж за мусульманських чоловіків християнських та індуїстських дівчат. Ця огидна практика не могла б процвітати без певного потурання з боку поліції та судів. Деякі справи все ж потрапляють до судів, але виграти їх жертвам нелегко. Іноді з жертвами поводяться так, ніби вони самі є злочинцями.

Дві справи цього місяця становлять особливий інтерес. Одна стосується Мішаль Рашид, якій було 15 років, коли 25 жовтня 2022 року її викрали під дулом пістолета й відвезли в невідомий населений пункт, де піддали груповому зґвалтуванню четверо чоловіків. На жаль, такі зґвалтування є звичайною справою і переслідують певну мету. Вважається, що дівчина, яка перестала бути незайманою, стає непридатною для шлюбу, навіть якщо вона належить до релігійної меншини, і єдиним виходом для неї буде шлюб з одним із викрадачів.

Мішаль була насильно навернена в іслам і видана заміж за одного з викрадачів, Абдула Саттара. За пів року помер брат Саттара, і, поки всі в будинку були зайняті похороном, Мішаль вдалося втекти й повернутися в будинок батька.

Вони вирішили звернутися в поліцію із заявою про викрадачів і ґвалтівників. Поліціянти не тільки відмовилися проводити розслідування, а й повідомили викрадачам Мішаль про те, що відбувається. Дівчина та її батько були змушені ховатися, побоюючись розправи. Тепер вони звернулися безпосередньо до Високого суду Лахора з вимогою порушити кримінальну справу проти викрадачів Мішаль.

Другий випадок стосується Самрін Афтаб, яку було викрадено 22 серпня цього року молодим чоловіком на ім'я Мухаммад Амір у районі Фейсалабада. Її негайно насильно навернули в іслам і видали заміж за Аміра. Її батько та шість членів сім'ї, знаючи, що поліція, найімовірніше, буде бездіяльною, організували рятувальну групу й відвезли Самрін додому. Тепер "вони" є відповідачами в суді, де Амір кваліфікує їхні дії як викрадення.

Повідомлення про викрадення та свідоцтво про народження Табіти. (Із соціальної мережі Х)

Тим часом бізнес із викрадення дівчат, які належать до релігійних меншин, триває. Досі невідоме місцеперебування ще однієї християнської дівчини — Табіти, дочки Раззака Маші, викраденої чотирма чоловіками 29 вересня. Про її викрадення було повідомлено в поліцію 5 жовтня разом зі свідоцтвом про народження, що підтверджує, що їй 12 років, оскільки викрадачі напевно будуть стверджувати, що їй 18. Чи зробить поліція що-небудь щодо Табіти — це інше питання.

За матеріалами BITTER WINTER