ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Пентагон заявив, що Китай має понад 500 ядерних боєголовок (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Ядерні запаси Пекіна зростають швидше, ніж очікував Захід. Згідно з новою доповіддю Пентагону, станом на травень у Китаю було понад п'ятсот ядерних боєголовок.

За оцінками Міністерства оборони, до 2030 року в КНР їх буде більш ніж 1000.

Для порівняння: у США налічується більш як три тисячі сімсот ядерних боєголовок, а в Росії – понад тисячу шістсот.

Відтоді як торік колишній спікер Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі відвідала Тайвань, Китай відмовляється вести зі США переговори щодо озброєнь. Крім того, із Договору про нерозповсюдження ядерної зброї вийшла Росія.

Водночас Китай збільшив військові витрати на 2023 більш ніж на сім відсотків. Тепер вони перевищують двісті мільярдів доларів.

Такі дані наводить Пентагон у своєму щорічному звіті для Конгресу про військовий потенціал Китаю.

США зараз зайняті постачанням зброї на поля битв як в Україні, так і в Ізраїлі. Попри це, стратегія національної оборони та військове виробництво сфокусовані на загрозі Китаю.

У доповіді також наголошується, що Китай у своїх планах на Тайвань, найімовірніше, дістає уроки з війни Росії в Україні.

Китай посилює свій тиск на острів, який розглядає як власну територію, хоча ніколи ним не керував. Він направив рекордну кількість винищувачів для польотів поблизу Тайваню. Також розширив свій військово-морський флот із трьохсот сорока до трьохсот сімдесяти кораблів.

Утім, збройні сили Пекіна, як і раніше, стикаються із серйозними проблемами. Китай не воював із 1979 року, тому його армії не вистачає бойового досвіду.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube