ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Мешканці Харкова розповіли про жахи ракетних обстрілів (ВІДЕО)

Велика Епоха

Україна переживає нові удари. Ракетні обстріли забирають все більше життів ні в чому не винних людей. Жителі Харкова поділилися своїми переживаннями.

Росія завдала чергового смертоносного удару по Україні, другого за два дні. За словами українських офіційних осіб, дві балістичні ракети впали на Харків, поранивши 23 особи та вбивши 10-річного хлопчика, який спав.

Ось що розповів його батько невдовзі після обстрілу, ще не знаючи про загибель сина.

«Ракета влучила прямо в мою квартиру. Я витяг молодшого сина та дружину. Мати і старший син, якому десять років, залишилися там. Хлопці намагаються їх витягти», — сказав Олег Бичко, батько вбитої дитини.

Ще одна мешканка, яка потрапила під обстріл, поділилася пережитим.

«Я з другого поверху. Із третього поверху все впало на мене. Усі вікна повилітали. Рятувальники витягли мене через вікно по драбині».

За день до цього Росія атакувала одне із сіл Харківської області, жителі якого зібралися в кафе, щоби пом’янути загиблого українського воїна.

Тієї миті, коли всі сіли за стіл, в приміщення вдарила ракета. В результаті загинуло 52 людини, ще кількох було поранено.

Наразі, коли в Конгресі США немає спікера палати представників, Україні може бути важко отримати американську військову допомогу.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що це небезпечна для країни ситуація. Водночас він висловив сподівання, що США, Європа й Україна продовжать спільну роботу, долаючи труднощі.

Підписуйтесь на наш канал на Youtube