ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Після атаки безпілотників призупинено поромне сполучення з Румунією (ВІДЕО)

Велика Епоха
Після атаки безпілотників призупинено поромне сполучення з Румунією (ВІДЕО)

У вівторок Росія завдала удару по Одеській області. Було пошкоджено склад, десятки вантажівок згоріли, а два водії дістали поранення. Також було призупинено поромне сполучення між Румунією та Україною.

На відеозаписі, зробленому з румунського боку Дунаю, видно вибух у районі порту. Румунська прикордонна поліція повідомила, що у зв'язку з обстрілом пороми стоять на якорі на румунському березі Дунаю в Ісакче. Рух транспорту було перенаправлено через румунське місто Галац, розташоване вище за течією.

Водночас в офіційному телеграм-каналі Одеси ввечері у вівторок написали, що пропускні операції в поромному пункті "Орлівка" вже відновлено.

За повідомленнями ЗСУ за ніч було збито 26 із 38 безпілотників.

Російські війська також завдали удару по району Ізмаїла в Одеській області. За словами офіційних осіб, у понеділок загинули дві людини на зерновому складі в Одесі. Крім того, було серйозно пошкоджено покинутий багатоповерховий готель.

Як повідомляється, у відповідь на прибуття в Україну американських танків "Абрамс" і плани відправити ракети великої дальності ATACMS, прессекретар Кремля Дмитро Пєсков заявив, що вони не матимуть жодного впливу на перебіг бойових дій.

Дмитро Медведєв сказав, що ці кроки підштовхнуть НАТО до прямого конфлікту з Росією.