ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Італійська актриса Софі Лорен госпіталізована після падіння (ВІДЕО)

Велика Епоха
Софі Лорен. (Elisabetta Villa/Getty Images)

Оскароносна італійська кінозірка Софі Лорен, одна з найбільш яскравих кінодів 20-го століття, перенесла операцію після падіння в своєму будинку в Женеві, повідомив в понеділок її прессекретар.

Операція 89-річної Лорен "пройшла добре, і тепер їй потрібно відпочити, і все вирішиться", — повідомив прессекретар в електронному листі агентству Reuters.

Він не надав жодних подробиць, але сказав, що повідомлення італійських ЗМІ були правильними. У повідомленнях говорилося, що вона випадково впала у своєму будинку в Женеві в неділю і отримала перелом стегна.

Лорен отримала два "Оскари", перший у 1961 році за трагічне зображення матері часів війни у неореалістичній класиці Вітторіо Де Сіка "Дві жінки" (La Ciociara). Друга нагорода була вручена їй у 1991 році.

Деякі з її найбільш пам'ятних і успішних фільмів були зняті з італійським колегою Марчелло Мастроянні, який помер у 1996 році. Вона також знімалася з Кері Грантом, Марлоном Брандо, Френком Сінатрою та Полом Ньюманом, серед інших кіногігантів 20-го століття.

Її остання головна роль — у фільмі 2020 року "Життя попереду" ("La Vita Davanti a Se").

У фільмі вона грає колишню повію, яка пережила Голокост і доглядає за дітьми працюючих повій у південноіталійському місті Барі, а також допомагає осиротілому сенегальському хлопчику-мігранту, який її пограбував.

Режисером фільму став її син Едоардо Понті.

Новина про падіння і госпіталізацію вперше з'явилася на Facebook-сторінці Sophia Loren Restaurant, мережі закладів, що носить її ім'я.

Там сказано, що вона планувала відкрити новий, четвертий заклад в Італії, у вівторок в Барі.