ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Алігатора вбили після того, як тіло американки знайшли в його пащі (ВІДЕО)

Велика Епоха
Алігатора вбили після того, як тіло американки знайшли в його пащі (ВІДЕО)

Алігатор був убитий, коли його витягли зі струмка в американському штаті Флорида разом з тілом 41-річної жінки, повідомили в суботу офіційні особи.

Поліція заявила, що відреагувала на повідомлення про тіло, знайдене в струмку в Ларго, штат Флорида, і що 4-метровий самець алігатора був "гуманно вбитий" в п'ятницю.

Офіцери ідентифікували тіло в суботу, але сказали, що "спосіб і причина смерті ще не встановлені", і що розслідування триває.

Свідок Джамаркус Буллард розповів американським ЗМІ, що він побачив великого алігатора і тіло в струмку і побіг до найближчої пожежної частини, щоб повідомити про це.

"Я кинув камінь в алігатора, просто щоб перевірити, чи справді це був алігатор", — розповів Буллард в інтерв'ю телеканалу WFLA-TV, філії NBC News, в п'ятницю. "Він потягнув тіло, ніби тримаючись за нижню частину тулуба, і просто потягнув його під воду".

Буллард сказав, що алігатор чинив сильний опір представникам служби порятунку.

"Вони накинули йому на шию мотузку і посадили на шків вантажівки", — сказав він. "Вони намотували мотузку, але він почав тягнути вантажівку у воду".

"Вони дістали довгу палицю, витягли голову з води, потім вистрелили в голову, а коли витягли його повністю, розтягнули, виміряли його довжину в 4 метри і знову вистрілили", — сказав Буллард.

Алігатори поширені на південному сході США, особливо у Флориді.

У липні 69-річна жінка була вбита алігатором біля лагуни в Південній Кароліні, причому поліція заявила, що тварина охороняла її тіло і не підпускала рятувальників.