ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Китай: військові чистки пов'язані з вірою Сі Цзіньпіна в пророцтва, вважає аналітик

Велика Епоха
Голова КНР Сі Цзіньпін їде в автомобілі після огляду військ під час параду з нагоди 70-ї річниці утворення Китайської Народної Республіки в 1949 році, площа Тяньаньмень, Пекін, 1 жовтня 2019 року. (Kevin Frayer/Getty Images)

Незвичайні військові чистки, що проводяться китайським лідером Сі Цзіньпіном, пов'язані з пророцтвом, стверджує авторитетне джерело.

На початку цього літа Сі Цзіньпін здійснив перестановки в Ракетних військах Народно-визвольної армії Китаю — військовому підрозділі, що управляє ядерними та ракетними силами країни.

Минулого тижня стало відомо, що міністр оборони Китаю Лі Шанфу, який зник з поля зору громадськості більш ніж на два тижні, перебуває під слідством за звинуваченням у корупції, пов'язаній із закупівлями військового обладнання.

За словами авторитетного джерела, знайомого з внутрішніми справами Комуністичної партії Китаю (КПК), основна причина падіння Лі Шанфу полягає в тому, що Сі дуже вірить у пророцтва, і в його оточенні є люди з надприродними здібностями, які аналізують для нього стародавні китайські пророцтва.

З "Діаграми відштовхування", знаменитого пророцтва VII століття династії Тан, вони зробили висновок, що пану Сі судилося бути вбитим солдатом з луком, як це описано в 46-му зображенні "Діаграми відштовхування".

Згідно з джерелом, пан Сі вірить у пророцтва і дуже боїться смерті. Він вважає, що "солдат" і "лук" відповідають запуску ракет, реактивних снарядів або супутників, тому Сі побоюється воєначальників, які відповідають за ці операції. Щоб уникнути цієї катастрофи, він заарештував вище керівництво Ракетних військ і навіть почав підозрювати вищих чиновників КПК, наприклад, прем'єра Держради КНР Лі Цяна. Китайський ієрогліф Цян складається з двох частин — "лук" і "хоча".

Давньокитайською зброєю для дальніх ударів були лук і стріли, сучасною зброєю для дальніх ударів є ракета, а "Ракетні війська" якраз і являють собою поєднання ядерних і звичайних ракетних сил КПК.

Хоча Сі стверджує, що дотримується марксистсько-ленінських теорій і атеїзму, він цікавиться буддійськими бойовими мистецтвами, цигун і містичними силами.

1982 року Сі, якому тоді було 29 років, вирушив у повіт Чжендін провінції Хебей і обійняв посаду заступника партійного керівника повіту. Він часто відвідував храм Ліньцзи й подружився з майстром Юміном, ченцем цього храму. Коли майстер Юмін постав перед труднощами у зборі коштів на відновлення храму, пан Сі допоміг подолати перешкоди з боку уряду.

Згідно з американськими дипломатичними телеграмами, опублікованими WikiLeaks, близький друг Сі, який назвався "професором", розповів, що Сі Цзіньпін "виявляв інтерес до буддійських бойових мистецтв, цигун та інших містичних сил, здатних допомогти здоров'ю, а також до буддійських святинь, таких як Утайшань".

За словами професора, він був здивований тим, як багато Сі знає з цієї теми, а також його вірою в надприродні явища.

Захоплення буддизмом і інтерес до надприродного, можливо, йдуть від його батька, Сі Чжунсуня.

Свого часу Сі Чжунсунь розпорядився відновити останки Хуейнена, шостого патріарха чань-буддизму, знищені під час "культурної революції".

Він також підтримував тісні стосунки з Далай-ламою. У 1954 році Далай-лама приїхав на пів року з Тибету до Пекіна для вивчення китайської мови і марксизму-ленінізму, і в нього склалися добрі стосунки з Сі Чжунсунем. У 1959 році Далай-лама втік до Індії. Але до 1980 року Сі Чжунсунь продовжував носити знаменитий годинник, подарований йому Далай-ламою.

Сі Чжунсунь також активно підтримував китайський рух цигун. 16 листопада 1989 року в Пекіні відбулася установча конференція Всесвітнього медичного товариства цигун, почесним головою якої був Сі Чжунсунь.

Про те, що дружина Сі Цзіньпіна, Пен Ліюань, є буддисткою, стало відомо ще раніше. У Китаї ходили чутки про те, що вона стала ученицею шанованого майстра тибетського буддизму.

Віра в божественне — "щось, притаманне природі людини"

У бесіді з кореспондентом The Epoch Times 12 вересня оглядач поточних подій Натан Су заявив, що віра в Бога властива всім людям, навіть якщо вони дотримуються атеїзму.

"Атеїзм не може пояснити багато речей, що існують у Всесвіті, і багато явищ, які відбуваються навколо нас щодня", — сказав він. "Тому, навіть якщо людина є атеїстом, у багатьох випадках, перед обличчям незліченних невизначеностей, їй все одно доводиться вірити в щось надприродне, і це не дивно".

Пан Су зазначив, що протягом усієї історії людства багато атеїстів мали таку особливість.

"Карл Маркс стверджував, що він атеїст. Але Маркс вірив у сатанізм. Сатанізм — це культ, і не є атеїстичним поняттям", — сказав він.

У жовтні 1835 року, вступивши до Боннського університету, Маркс став сатаністом і регулярно брав участь в окультних практиках.

В одному зі своїх віршів він писав: "Таким чином я позбувся Неба, я це прекрасно знаю. Моя душа, колись вірна Богу, обрана для пекла".

За матеріалами The Epoch Times USA