ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Худі Nike: у чому особливість одягу від культового бренду

Велика Епоха

Nike — це всесвітньо відомий американський бренд, що спеціалізується на виробництві спортивного одягу і взуття. Його філософія полягає в поєднанні стилю, комфорту та інноваційних рішень, які дозволяють досягати більше і підніматися на нові рівні у будь-якій справі. Вже понад півстоліття Nike створює одяг, який вибирають як професійні спортсмени, так і любителі стильного вбрання. Свого девізу Just Do It Nike завжди дотримується у своїй роботі, роблячи звичайні речі ще кращими та більш досконалими.

Худі Nike
Худі Nike

Худі Найк: особливості спортивних моделей 

Худі Nike — це популярний одяг, який завжди в тренді та відмінно доповнює спортивні гардероби прихильників бренду. Стиль Nike вже став культовим, оскільки компанія постійно рухається у ритмі сучасності і пропонує своїм клієнтам моделі, які відрізняються комфортом і якістю.

В актуальних моделях переважно використовується термоактивний поліестер, матеріал, що поєднує властивості бавовни та еластичності синтетичних матеріалів. Структура волокон тканини дозволяє тілу вільно дихати, при цьому матеріал не розтягується і не втрачає форму з часом. Крім цього, такі моделі мають вільний спеціальний крій, і шви виготовлені з високотехнологічних матеріалів з гладкою структурою.

Худі Nike
Худі Nike

Чим особлива технологія їх виробництва худі

Однією з найпопулярніших технологій у виробництві спортивного одягу сьогодні є Dri-FIT, яка виконує функцію регулювання вологообміну. Вона дозволяє виводити піт із поверхні матеріалу, забезпечуючи сухість тіла та створюючи ідеальні умови для заняття спортом. Іншими інноваційними рішеннями є:

  1. Tech Fleece: ідеальне поєднання флісу та технології плетіння тканинного полотна, що гарантує комфорт та легке тепло.
  2. Nike Sphere: створює невелику повітряну кулю між тканиною та тілом, завдяки чому одяг не прилипає до тіла і забезпечує відмінну теплоізоляцію та комфорт. Моделі, створені за цією технологією, відзначаються легкістю та зручністю.
  3. Storm-FIT: технологія передбачає надійний бар'єр проти вологи, який водночас забезпечує правильну вентиляцію та захист незалежно від погоди.
  4. Clima-FIT має подвійну функцію: запобігає проникненню вологи під одяг та одночасно виводить надлишковий піт з тіла під час тренувань.
  5. Therma-FIT: забезпечує ефективне утримання тепла та забезпечує легку вагу матеріалу, роблячи одяг зручним та не громіздким.
Худі Nike
Худі Nike

Якщо ви вирішили придбати худі Nike, то рекомендуємо чудовий магазин YES, original, в якому є величезний асортимент трендового одягу. У каталозі ви знайдете безліч стильних моделей у різних кольорах та модних фасонах під будь-який образ.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.