ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Еволюція планшетів Xiaomi — від новачка до лідера

Велика Епоха
Xiaomi
Xiaomi

Компанія Xiaomi вже давно закріпилися серед провідних виробників на ринку смартфонів. За останні роки вона зробила суттєвий ривок і на ринку планшетів. Хоча на сьогодні в магазинах продається менш як десять моделей бренду, одразу кілька з них впевнено входять до числа найпопулярніших серед користувачів. Причини успіху типові для всієї електроніки Xiaomi — поєднання відмінних технічних характеристик з помірною ціною.

Історія планшетів Xiaomi

Перший планшет Xiaomi вийшов ще у 2014 році. Він мав якісний дисплей, потужне залізо та стандартну для бренду назву — Mi Pad. Цією моделлю Xiaomi заявила про себе як про серйозного виробника планшетів, і модель дійсно отримала позитивні відгуки.

В подальші роки китайська корпорація була не надто активною в сегменті планшетів — у якийсь рік виходила лише одна модель за рік, в інші — дві, а в деякі — взагалі жодної. Лише у 2022-му вийшло одразу три моделі, а з початку 2023-го — вже чотири.

Цікаво, як поступово зростав розмір екранів планшетів Xiaomi — перші кілька поколінь мали 7,9-дюймовий дисплей, потім з’явилися 10-дюймові планшети, далі випускалися пристрої з екранами на 11 дюймів, 12,4 дюйма та навіть 14 дюймів.

Xiaomi
Xiaomi

Що пропонує Xiaomi сьогодні

У китайських виробників електроніки доволі часто трапляється плутанина з назвами лінійок продуктів, і Xiaomi тут не виключення. Одні й ті ж самі моделі можна зустріти в продажу під назвами Xiaomi Pad та Mi Pad. Це гаджети середнього або вище середнього рівня, які мають дисплеї з високою роздільною здатністю, продуктивні процесори Snapdragon, акумулятори високої місткості. Лінійка Redmi Pad становить собою бюджетні планшети. Тут і процесори простіші, і оперативної пам’яті менше, і роздільна здатність екранів нижча.

Варто врахувати, що більшість планшетів китайського бренду не підтримують підключення до мобільного інтернету, а деякі навіть не мають модуля GPS. З іншого боку, виробник випускає такі корисні аксесуари, як чохол-клавіатура та стилус, який кріпиться на корпус магнітами. Судячи зі статистики продажів, багато користувачів готові обмежитись лише підключенням до Wi-Fi, щоб отримати усі інші переваги планшетів Xiaomi за помірну ціну.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.