ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

11 людей загинули через обвал під час богослужіння в Мексиці (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Унаслідок обвалення даху церкви під час богослужіння на півночі Мексики загинули щонайменше 11 осіб, 60 дістали поранення. Рятувальники заявили в понеділок, що, на їхню думку, під завалами більше нікого немає.

Поліція штату спершу припускала, що в церкві перебувало приблизно 100 осіб, і заявила, що приблизно 30 парафіян могли опинитися під уламками.

Однак пізніше губернатор штату Тамауліпас Амеріко Вільярреал заявив, що, імовірно, усередині перебували тільки 70 осіб. Парафіяльний священик розповів, що за кілька хвилин до обвалення закінчилася головна недільна меса, на якій були присутні до 300 осіб, і люди залишали церкву.

"Найімовірніше, хоча я не можу стверджувати це на 100%, в пастці більше немає людей", — сказав Вільярреал. Пошуки велися за допомогою собак і рятувальних команд із тепловізорами.

Луїс Гонсалес де ла Фуенте, координатор цивільної оборони штату, повідомив у понеділок, що одинадцята людина померла в лікарні. За його словами, це 18-річна дівчина.

Обвалення сталося в неділю в церкві Санта Круз у місті Сьюдад Мадеро, якраз під час проведення масового хрещення.

Троє загиблих — діти, а серед постраждалих — 4-місячне немовля, троє 5-річних і двоє 9-річних дітей.

"На жаль, найбільше постраждали люди похилого віку та діти", — сказав отець Пабло Гальван, священик, який у неділю перебував на парковці біля церкви, коли стався обвал. "Дах просто завалився, як під час вибуху, як під час розчавлювання консервної банки. Усе сталося за дві секунди".

Записи з камер спостереження, зроблені приблизно за квартал від будівлі, засвідчили, що незвичний двосхилий дах просто звалився вниз.

Губернатор Вільярреал заявив, що раніше про проблеми з церквою не повідомлялося. "Їй понад 50 років, вона функціонувала і працювала без проблем, без будь-яких ознак дефектів".