ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Італійська берегова охорона врятувала десятки людей на борту палаючого порома (ВІДЕО)

Велика Епоха
(AFP)

Італійська влада оголосила в суботу про порятунок понад 100 пасажирів, в тому числі мігрантів, з порома, що прямував з острова Лампедуза на Сицилію, після того, як у машинному відділенні спалахнула пожежа.

Берегова охорона заявила, що на поромі, який прямував з Лампедузи до Порто-Емпедокле на півдні Сицилії, перебувало 177 осіб, у тому числі 27 членів екіпажу і 83 мігранти.

За даними берегової охорони, всі пасажири порома були евакуйовані на катерах, що прямували до Сицилії або Лампедузи.

За даними Міністерства внутрішніх справ, цього року до берегів Італії прибуло понад 130 000 мігрантів, що вдвічі більше, ніж минулого року.

Пором, який зараз вважається непридатним до експлуатації, буде відбуксований до порту разом з екіпажем, повідомила берегова охорона.

Цього місяця Лампедуза прийняла тисячі мігрантів, що змусило уряд прем'єр-міністра Джорджіа Мелоні закликати до втручання Європейської комісії та солідарності країн-членів Європейського Союзу.

Острів Лампедуза розташований менш ніж за 150 кілометрів від узбережжя Тунісу і слугує однією з перших зупинок для мігрантів, які перетинають Середземне море в надії потрапити до Європи.