ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Нідерландах чоловік застрелив трьох людей, серед них 14-річна дівчина (ВІДЕО)

Велика Епоха
(AP News)

У четвер у голландському місті Роттердам озброєний чоловік убив трьох людей, застреливши місцеву жінку та її доньку в їхньому будинку, а потім увірвався в аудиторію університетської лікарні Роттердама і відкрив вогонь по викладачеві-чоловікові.

32-річний підозрюваний, студент університету, застрелив 39-річну жінку, яка жила по сусідству, і вистрелив її 14-річну доньку. За повідомленням поліції, дівчинка пізніше померла в лікарні.

Після підпалу будинку жінки стрілець попрямував до університетської лікарні Роттердамського медичного центру, де зайшов в аудиторію і застрелив 43-річного викладача.

Чоловіка заарештували неподалік від лікарні, де він також влаштував пожежу. Його мотив був невідомий.

Головний прокурор Роттердама Хуго Хілленаар сказав: "Підозрюваний був відомий правоохоронним органам, і в 2021 році він був притягнутий до відповідальності і засуджений за жорстоке поводження з тваринами".

На відео, розміщених в Інтернеті, видно, як поліція наказує студентам, деякі з яких були одягнені в білі медичні халати, вибігти на вулицю, коли на місце події прибули озброєні групи затримання. На одному з відео було видно чоловіка в наручниках, одягненого, як видається, у військові штани.

Поліція заявила, що немає жодних ознак другого стрільця.

Підписуйтесь на наш канал на Youtube