ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Ілон Маск відвідав кордон з Мексикою, щоб втрутитися в ситуацію з мігрантами (ВІДЕО)

Велика Епоха
Ілон Маск у чорному капелюсі Stetson веде пряму трансляцію під час відвідування кордону Техасу і Мексики в Ігл-Пассі, штат Техас, 28 вересня 2023 року. (John Moore/Getty Images)

Мільярдер Ілон Маск у четвер відвідав кордон Техасу з Мексикою, щоб зустрітися з місцевими політиками та представниками правоохоронних органів і отримати, за його словами, "нефільтрований" погляд на ситуацію.

Останніми днями тисячі мігрантів на вантажних поїздах і автобусах дісталися до північної Мексики, а потім перетнули американський кордон у Техасі, Аризоні та Каліфорнії, що стало причиною збільшення кількості людей, які шукають притулку в Сполучених Штатах.

Різке збільшення кількості несанкціонованих перетинів кордону, особливо в районі Сан-Дієго (штат Каліфорнія) і прикордонних техаських міст, відбулося після попереднього затишшя після введення адміністрацією Джо Байдена нової політики надання притулку.

Маск відвідав Ігл-Пасс, де натовпи мігрантів уже кілька днів переходять вбрід Ріо-Гранде в районі залізничного мосту.

Одягнений у чорну футболку, чорний ковбойський капелюх і сонцезахисні окуляри в стилі "авіатор", Маск закликав до двоєдиного підходу до перегляду імміграційного законодавства США у відеоролику, опублікованому на соціальній медіаплатформі X.

Він закликав "прискорити отримання дозволу на в'їзд" у рамках "значно розширеної системи легальної імміграції", яка прийматиме "працьовитих і чесних" мігрантів і водночас заборонятиме в'їзд тим, хто "порушує закон".

Маск, уродженець ПАР, зазначив, що він сам є "іммігрантом у США", і назвав себе "прихильником імміграції".

У 4-хвилинному відеокліпі республіканець із Техасу Тоні Гонзалес привітав Маска і сказав, що люди на кордоні Техасу "справді почуваються покинутими".