ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

США внесли до «чорного списку» 28 китайських та російських компаній (ВІДЕО)

Велика Епоха
США внесли до «чорного списку» 28 китайських та російських компаній (ВІДЕО)

США вводять нові санкції щодо китайських та російських компаній. Їх звинувачують у тому, що вони допомогли Росії обійти експортний контроль США й виробляти безпілотники для її збройних сил. 

Адміністрація Байдена запровадила нові торгові обмеження щодо 11 китайських та п'яти російських компаній, звинувативши деякі з них у постачанні компонентів безпілотників для російських збройних сил.

Список Міністерства торгівлі покликаний перешкодити американським постачальникам технологій забезпечувати ці 28 компаній.

До «чорного списку» також включили компанії з Пакистану, Фінляндії, Оману, Німеччини та Об'єднаних Арабських Еміратів.

Дев'ять із цих компаній, ймовірно, брали участь у схемі постачань до Росії деталей для безпілотників через російського оборонного підрядника «Центр спеціальних технологій, раніше внесеного до «чорного списку».

Журналістське розслідування Reuters виявило логістичний слід, що проходить через увесь світ і закінчується в «Центрі спеціальних технологій» у Санкт-Петербурзі на виробничій лінії безпілотників «Орлан».

Міністерство стверджує, що шість компаній китайської влади, внесених до «чорного списку», закуповували аерокосмічні деталі для Ірану. Їх використовували для створення безпілотників, які атакували нафтові танкери на Близькому Сході.

Міністр торгівлі США Джина Раймондо заявила, що її відомство включило до списку понад 700 китайських юридичних осіб. Водночас більш як третину з них додали за адміністрації Байдена.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube