ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Будинки і вулиці затоплені через шторм, що обрушився на центральну Грецію (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Потужний шторм спричинив повені та змив дороги і будинки в центральній Греції, особливо в місті Волос, саме тоді, коли регіон відновлювався після середземноморського шторму, який забрав життя кількох людей на початку цього місяця.

Другий потужний шторм перетворив вулиці на річки в центральній Греції в четвер.

Шторм Еліас спричинив масштабні повені в центральному портовому місті Волос та прилеглих регіонах і залишив сотні людей застряглими в селах регіону.

Місто лише відновлювалося після середземноморського шторму, який спричинив раптові повені на початку цього місяця і забрав 16 життів.

За даними влади, попередній шторм завдав збитків фермам та інфраструктурі на суму понад 2 мільярди євро.

У середу Волос оголосив надзвичайний стан. Пожежна служба отримала сотні дзвінків з проханням про допомогу, але повідомлень про загиблих не надходило.

Паводкові води змили дороги і затопили тисячі будинків. Люди відрами вигрібали бруд зі своїх домівок.

Влада відреагувала на заклики про допомогу на сусідньому острові Евія, де армійські та муніципальні бригади, а також армія прибрали завали на дорогах.

Населення Волоса становить 140 000 мешканців, а навколишній регіон вразливий до повеней через наслідки масштабних лісових пожеж, що сталися тут два роки тому.

Дослідники клімату неодноразово били на сполох щодо скорочення шкідливих викидів, оскільки глобальні температури зростають і загострюють погодні явища.

Раніше цього місяця дослідники виявили, що зміна клімату збільшила інтенсивність середземноморського шторму, який обрушився на Грецію, а також пронісся через Лівію.