ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Український парламент відповів Ілону Маску за мем про Зеленського (ВІДЕО)

Велика Епоха
Пізніше твіт ВР було видалено (Скриншот/Х)

Парламент України та його спікер висміяли мільярдера Ілона Маска після того, як він розмістив у своїй соціальній мережі мем, що висміює прохання президента Володимира Зеленського про допомогу Заходу у воєнний час.

У понеділок Маск розмістив на своїй платформі X, раніше відомій як Twitter, мем із зображенням Зеленського і підписом: "Коли минуло 5 хвилин, а ти ще не попросив мільярд доларів допомоги".

Спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук відповів на шпильку Маска своїм власним постом на сайті X.

"Той випадок, коли ...(Ілон Маск) намагався підкорити космос, але щось пішло не так, і за 5 хвилин опинився по вуха в лайні", — це явне посилання на невдалий запуск ракети SpaceX у квітні.

Парламент України на своїй офіційній сторінці на сайті X звинуватив Маска в поширенні російської пропаганди, розмістивши власну версію мема з фотографією Маска і підписом: "Коли минуло 5 хвилин, а ти не поширюєш російську пропаганду".

Радник президента України Михайло Подоляк, який у минулому критикував деякі висловлювання Маска, у своєму дописі на сайті X заявив, що замовчування або іронія щодо України грає на руку російській пропаганді.

"На жаль, не всі і не завжди, будучи значущими медійними фігурами, але перебуваючи за тисячі кілометрів від епіцентру війни, здатні усвідомити, що таке щоденні обстріли і плач дітей, які втрачають батьків".