ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Через пожежу в іспанському нічному клубі загинули щонайменше 13 осіб (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Щонайменше 13 людей загинули внаслідок пожежі в нічному клубі в місті Мурсія на південному сході Іспанії, повідомили в неділю представники екстрених служб. Рятувальники продовжують пошуки людей, зниклих безвісти.

Іспанські ЗМІ повідомили, що декілька загиблих були з однієї групи, яка святкувала день народження. П'ять членів сім'ї та двоє друзів зникли безвісти.

Дієго Сераль, представник Національної поліції Іспанії, повідомив журналістам, що загиблих було виявлено в нічному клубі Fonda Milagros. Це один із трьох прилеглих клубів, який зазнав значної частини пошкоджень від вогню, включно з обваленням даху.

Обвалення даху ускладнює пошук постраждалих, і поки важко визначити, де саме почалася пожежа, сказав він.

За словами Сераля, для впізнання тіл загиблих потрібен час. Поліцейські слідчі поки не можуть потрапити на місце події через високу температуру і небезпеку обвалу.

Представник нічного клубу Teatre Марія Долорес Альбеллан повідомила журналістам, що пожежа почалася в сусідньому клубі Fonda Milagros, а потім перекинулася на два сусідні клуби.

Мер Мурсії Хосе Баллеста повідомив 24h, що пожежа розпочалася приблизно о 6-й годині ранку і наразі вже взята під контроль.

Чотири людини перебувають у лікарні з діагнозом "отруєння чадним газом".

Раніше мер Мурсії Хосе Баллеста повідомив журналістам, що сім тіл було знайдено в тій самій зоні першого поверху, де сталася пожежа. Рятувальники продовжують пошуки кількох людей, яких вважають зниклими безвісти.

Баллеста оголосив триденну жалобу за загиблими. Перед будівлею мерії Мурсії було приспущено прапори.