ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

iPhone частково заборонили в Китаї, ціна на акції падає (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Акції Apple впали приблизно на 3% у четвер, після падіння на 4% у середу, після кількох повідомлень про те, що китайським державним службовцям можуть заборонити користуватися iPhone.

                                    

Повідомлення про обмеження, які не були публічно оголошені китайським урядом, викликають занепокоєння, що продукція Apple може опинитися в епіцентрі міжнародної напруженості між США і Китаєм.

Великий Китай, зокрема Гонконг і Тайвань, є третім за величиною ринком для Apple, на який припадає 18% загального доходу компанії в розмірі 394 мільярдів доларів. Це також місце, де збирається переважна більшість продуктів Apple. Технологічний гігант відмовився від коментарів.

За даними джерел, у деяких регіонах Китаю це правило діяло й раніше. Але тепер воно набирає чинності в масштабах усієї країни. Як альтернативу держслужбовцям радять використовувати телефони китайського гіганта Huawei. Тож дехто обзавівся двома: айфоном для особистого користування та Huawei для роботи.

Але відрізали від китайського ринку не лише Apple.

Внутрішнє розпорядження міської влади Уханя націлилося на виробника електромобілів Tesla. Міське бюро безпеки наказало місцевій залізничній адміністрації заборонити автомобілям Tesla в'їжджати у зони обслуговування поїздів.

Наказ також поширився на всі компанії, що повністю належать іноземним власникам. Як кажуть, з міркувань безпеки.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Yutube:

Підписуйтесь на наш канал на Yutube