ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Росія вночі завдала ракетних та безпілотних ударів по Україні

Велика Епоха
Рятувальники працюють на місці зруйнованого російським ракетним ударом заводу з виробництва рослинної олії на тлі нападу Росії на Україну в Полтавській області, Україна, 28 серпня 2023 року. (Голова Офісу президента України Андрій Єрмак у Telegram/Роздатковий матеріал)

Росія запустила п'ять ракет і 12 безпілотників-камікадзе по Україні під час нічної атаки, заявили військово-повітряні сили України рано вранці в понеділок, а офіційні особи повідомили про подальші артилерійські і повітряні удари.

За даними ВПС, ракети, дві з яких були збиті, були націлені на північні і східні регіони, в той час, як безпілотники, 11 з яких були збиті, були запущені в декількох напрямках, з особливим акцентом на Західну Україну.

Губернатор Полтавської області Пилип Пронін заявив, що регіон був атакований безпілотниками і ракетами, в результаті чого троє цивільних осіб були госпіталізовані.

"На щастя, ніхто з цивільних або об'єктів критичної інфраструктури не постраждав. Однак уламки ракет пошкодили кілька приватних будинків", – написав він у месенджері Telegram.

Росія також здійснила артилерійські обстріли та авіаудари в Запорізькій області, пошкодивши кілька житлових будинків та об'єктів інфраструктури і поранивши одну літню жінку, повідомив тамтешній губернатор.