ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Один загиблий, четверо зникли безвісти після зіткнення вантажних суден у Північному морі (ВІДЕО)

Велика Епоха
Ця комбінація фотографій показує кадри, зроблені 24 жовтня 2023 року з недатованих відеозаписів, на яких зображені вантажне судно "Веріті" (вгорі) і вантажне судно "Полісся" в Гамбурзі, на півночі Німеччини. (Stringer/NEWS5/AFP через Getty Images)

Одне тіло знайдено, двоє людей врятовано, а четверо вважаються зниклими безвісти після зіткнення двох вантажних суден у Північному морі біля берегів Німеччини, повідомило у вівторок морське управління з надзвичайних ситуацій, пишет Reuters.

Судно Verity, яке, за даними Центрального командування з надзвичайних ситуацій на морі, затонуло, прямувало з Бремена до англійського міста Іммінгем з сімома членами екіпажу на борту. Судно "Полісся" прямувало з Гамбурга до Ла-Коруни в Іспанії.

Четверо зниклих членів екіпажу можуть бути живі і перебувати всередині судна на морському дні, заявив речник під час прес-конференції пізніше, додавши, що команда водолазів шукає ознаки життя.

Судно Verity перевозило сталь і мало на борту 1300 кубометрів дизельного палива, додав речник.

Судно зіткнулося з "Поліссям" близько 03:00 за Гринвічем приблизно за 22 кілометри на південний захід від німецького архіпелагу Геліголанд.

На борту "Полісся" перебували 22 людини, ніхто з них не постраждав, повідомило центральне командування.

Один врятований чоловік був доставлений в лікарню на суші, а інший перебував на шляху до лікарні на борту німецького морського рятувального крейсера Hermann Marwede, додали в штабі.

До пошукової операції було залучено круїзний лайнер компанії P&O Cruises, повідомив представник компанії.

Влада повідомила про сильний вітер у цьому районі і хвилі висотою до трьох метрів.