ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

ХАМАС викрадає гуманітарну допомогу (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Джо Байден оголосив про надання палестинцям 100 мільйонів доларів. Водночас угруповання ХАМАС відоме тим, що викрадає гуманітарну допомогу, призначену для жителів Гази.

Джо Байден сказав: «Якщо ХАМАС перенаправить або вкраде допомогу, він ще раз продемонструє, що його не хвилює добробут палестинського народу».

ХАМАС має досвід викрадання гуманітарної допомоги. Багато хто вважає, що пакет допомоги розміром 100 мільйонів доларів, про який оголосив президент Байден, вирушить прямісінько до бойовиків.

Ще в 2009 році угруповання захопило сотні тонн продовольства та іншої допомоги від Агентства ООН у справах палестинських біженців.

В одному випадку, за даними ООН, ХАМАС викрав 10 вантажівок з борошном та рисом, в іншому – тисячі ковдр та продуктових наборів, унаслідок чого ООН призупинила всі постачання.

2012 року ХАМАС заблокував імпорт фруктів з Ізраїлю. У 2015 році він запровадив так званий податок солідарності на імпортовані товари першої потреби. Отримані кошти пішли на виплату зарплат членам ХАМАСу.

За даними ЦАГАЛу, сума цих податків у 2017 році сягала 27 мільйонів доларів на місяць. У 2016 році ХАМАС ввів 20 процентний тариф на сотні імпортованих товарів, змусивши продавців підняти ціни на все, зокрема й на предмети першої потреби.

Підписуйтесь на наш канал на Youtube