ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

ХАМАС заявляє, що знищив ізраїльський танк і 2 бульдозери в Газі

Велика Епоха
Озброєне крило ХАМАСу "Бригади Ізз ад-Дін аль-Кассам" знищують танк ізраїльських військ у місті Газа, 07 жовтня 2023 року. (Хані Альшаєр - Агентство Anadolu)

Військове крило ХАМАС заявило в неділю, що знищило ізраїльський танк і два бульдозери, які потрапили в засаду на схід від міста Хан-Юніс на півдні сектору Гази.

У короткій заяві, з якою ознайомилося агентство Anadolu, бригади "Аль-Кассам" палестинського опору розповіли, що їхні "бійці вступили в бій із броньованими ізраїльськими силами, які потрапили в добре підготовлену засідку на схід від Хан-Юніса, за кілька миттєвостей після того, як вони перетнули кордон на кілька метрів".

"Бійці сміливо вступили в бій із проникаючими силами, знищили два бульдозери і танк, змусили сили відступити і благополучно повернулися на свої бази", — стверджують вони.

Офіційних заяв Ізраїлю з цього приводу на той момент не надходило.

Конфлікт у Газі, яка зазнає ізраїльських бомбардувань і блокади з 7 жовтня, розпочався з того, що ХАМАС розпочав операцію "Потоп Аль-Акса" — багатоплановий раптовий напад, який передбачав шквальний ракетний обстріл і проникнення на територію Ізраїлю сушею, морем і повітрям.

ХАМАС заявив, що це було зроблено в помсту за штурм мечеті Аль-Акса і зростаюче насильство з боку ізраїльських поселенців.