ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

ATACMS створить російським військам додаткову загрозу, заявив Путін (ВІДЕО)

Велика Епоха
Тактична ракетна система (ATACMS), подібна до тієї, що використовується армією Південної Кореї, 2017 р. ("South Korean Defense Ministry" via Getty Images)

Путін заявив журналістам, що Росія "буде в змозі відбити" подальші атаки з використанням американського тактичного ракетного комплексу ATACMS.

За допомогою цих ракет у вівторок на двох аеродромах в окупованих районах було знищено кілька російських вертольотів, а також боєприпаси, систему ППО та інші засоби.

Виступаючи перед журналістами під час візиту до Пекіна, Володимир Путін визнав, що система ATACMS створює додаткову загрозу, але водночас наголосив, що ця зброя не змінить ситуацію на 1500-кілометровій лінії фронту.

"Для України в цьому сенсі немає нічого хорошого... Це тільки продовжить агонію", — сказав він.

Посол Росії в США Анатолій Антонов назвав рішення Вашингтона про постачання ЗРПК "нерозсудливістю" і "грубою помилкою", яка не змінить результат війни.

У результаті застосування ATACMS певною мірою зміниться планування поля бою, оскільки Росії доведеться розосередити свою авіацію і склади боєприпасів. РФ використовувала авіацію, щоб стримувати контрнаступ України.

Відео по темі