ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Поліція заарештувала чоловіка, який утримував дитину в заручниках в аеропорту Гамбурга (ВІДЕО)

Велика Епоха
Співробітники поліції затримують чоловіка після того, як він проїхав через шлагбаум на територію міського аеропорту з дитиною в машині в Гамбурзі, Німеччина, 5 листопада 2023 р. (REUTERS/Fabian Bimmer)

У неділю поліція заарештувала чоловіка і врятувала дитину, яка опинилася його заручником в аеропорту Гамбурга.

У суботу ввечері чоловік, який, як вважається, мав при собі зброю і, можливо, вибухівку, заїхав на автомобілі в аеропорт. За словами поліцейських, 35-річний чоловік перебував зі своєю чотирирічною донькою і, як припускають, був залучений до суперечки про опіку над нею.

"Ситуація із захопленням заручників закінчилася", — написала міська поліція на сайті X у неділю.

"Підозрюваний вийшов із машини разом зі своєю дочкою. Чоловік був затриманий співробітниками екстрених служб без опору. Дитина, судячи з усього, не постраждала", — додається в повідомленні.

В аеропорту заявили, що працюють над тим, щоб якнайшвидше відновити роботу. На неділю було заплановано 286 рейсів із приблизно 34 500 пасажирами.

"Я бажаю матері, дитині та їхній родині сил, щоб впоратися з цією жахливою подією", — написав на сайті X мер Гамбурга Петер Тшенчер.

Цей епізод викликав занепокоєння в Німеччині з приводу безпеки в аеропорту менш ніж через чотири місяці після того, як активісти руху за збереження клімату вийшли на злітно-посадкову смугу і заблокували літаки.