ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Джо Байден отримав $40 тис. китайських грошей (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Сорок тисяч доларів, можливо, «відмитих китайських грошей» опинилися на банківському рахунку президента Байдена.

Комітет з нагляду Палати представників надав докази угод між сім'єю Байденів та їхніми китайськими діловими партнерами.

Голова комітету Джеймс Комер пояснює, як гроші опинилися на рахунку у вересні 2017 року.

Спочатку китайська компанія Northern International Capital, пов'язана з китайським конгломератом CEFC, переказала п'ять мільйонів доларів на рахунок Hudson West III – спільного підприємства, створеного Гантером Байденом та співробітником CEFC.

Потім Hudson West III відправила 400 000 доларів на рахунок компанії, що належить Гантеру Байдену.

Потім Гантер Байден переказав 150 тисяч доларів у компанію Lion Hall Group, що належить братові Джо Байдена Джеймсу та невістці Сарі Байден.

Потім Сара Байден зняла 50 000 доларів готівкою з Lion Hall Group. Пізніше того ж дня вона переказала ці гроші на особистий розрахунковий рахунок Джеймса Байдена.

За кілька днів Сара Байден виписала чек, на ім'я Джо Байдена на суму 40 000 доларів. У рядку нотаток на чеку було написано – «погашення кредиту».

Комер додав, що навіть якщо чек на 40 тисяч доларів був поверненням боргу від брата Джеймса, це все одно показує, що Джо Байдену було вигідно, щоб його сім'я наживалася на його імені за допомогою грошей із Китаю.

Це нове звинувачення може прискорити процес імпічменту Байдена.

Раніше Комітет оприлюднив чек на 200 тисяч доларів від 2018 року, також виписаний Джеймсом Байденом його братові Джо. На ньому була та сама позначка – «повернення кредиту».

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube