ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Фейсбук звинуватили у навмисному заподіянні шкоди підліткам (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Мета свідомо завдає шкоди підліткам

Колишній висококваліфікований інженер розповів про те, як соцмережа шкодить дітям, а також заявив, що її керівництво нічого не робить.

Колишнього інженера компанії Мета Артуро Бежара взяли на роботу у Фейсбук спеціально, щоб захищати дітей.

У процесі роботи він виявив, що підлітки наражаються на серйозні ризики. У 2021 році в одному з досліджень він виявив, що 22 відсотки підлітків віком 13 — 15 років зазнавали знущань, майже 40 відсотків – негативного порівняння з іншими, а 13% – сексуальних домагань.

Він уважає, що Фейсбук та Інстаграм постійно завдають шкоди мільйонам дітей.

Сенатори навели історії дітей, які покінчили життя самогубством після знайомства через соціальні мережі з наркоторговцями, педофілами та сутенерами.

Серед постраждалих – дочка Бежара.

Бежар стверджує, що повідомив про свої висновки та рекомендації керівникам Фейсбуку, зокрема Марку Цукербергу. Але керівництво його пропозиції проігнорувало.

Сенатор Ліндсі Грем прагне скасувати «Розділ 230» Закону про етику в сфері комунікацій, який не дозволяє людям подавати до суду на компанію за контент на її платформі.

Прихильники «Розділу 230» кажуть, що скасування призведе до створення дуже жорсткої політики щодо контенту, модерації та навіть самих соціальних мереж. Це тому, що на компанії звалиться непомірна кількість позовів. Але сенатор Грем та багато інших політиків кажуть, що оскільки платформам дозволено модерувати контент, то вони повинні нести за нього відповідальність.

Підписуйтесь на наш канал на Youtube