ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Китайський військовий літак випустив освітлювальні ракети по канадському вертольоту (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Минулої неділі китайський військовий літак випустив сигнальні ракети перед канадським військовим вертольотом над міжнародними водами Південнокитайського моря, що, за словами канадських офіцерів, було нерозважливо і могло призвести до падіння літального апарату.

"Ризик для гелікоптера в цьому випадку полягає в тому, що сигнальні ракети можуть потрапити в лопаті гвинта або двигуни, тому це було класифіковано як небезпечний і нестандартний, непрофесійний політ", - сказав майор Роб Міллен, офіцер повітряних сил на борту фрегата Королівських ВМС Канади HMCS Ottawa, військового корабля, з якого здійснював політ гелікоптер "Сікорський Циклон".

Цей інцидент став другим з двох зіткнень гелікоптера "Оттава" з винищувачами J-11 ВМС Народно-визвольної армії Китаю над міжнародними водами 29 жовтня, коли винищувачі наблизилися до гелікоптера, розповів Міллен в інтерв'ю CNN.

Він сказав, що Канада та інші країни неодноразово бачили, як китайські літаки наближалися до літаків, але рідко коли такі дії були спрямовані проти гелікоптера.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube