ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Китайська компанія купує контроль над американськими школами (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Китайська компанія Primavera купує американські школи та освітні компанії від компанії з підготовки до тестів Princeton Review до компанії tutor.com, що надає освітні послуги, а також мережу з більш ніж 200 шкіл по всій території США.

Голова ради директорів Primavera – Фред Ху. Financial Times стверджує, що він є членом компартії Китаю, хоча сама компанія це заперечує.

Princeton Review відома своїми довідниками, а також приватними курсами підготовки до іспитів.

Компанія Tutor займається репетиторством і має контракти зі збройними силами США. Вона обслуговує військовослужбовців безплатно.

Компанія Фреда Ху також контролює Spring Education Group, яка керує більш ніж двома сотнями приватних шкіл у США та Азії.

Однак інформація про її зв'язки з Китаєм досить суперечлива.

У Нью-Йорку Spring Education контролює мережу приватних шкіл під назвою Basis Independent Schools. У 2019 році понад сто дев'яносто батьків надіслали лист адміністрації школи, висловивши занепокоєння китайською формою власності.

Spring Education також зіштовхнулась із труднощами у Флориді. Губернатор штату Рон Десантіс призупинив виплату стипендій чотирьом школам компанії через імовірні зв'язки з китайською компартією.

Фред Ху консультує Гарвардський та Колумбійський університети. Раніше він очолював відділ Китаю в Goldman Sachs.

У Китаї він читав лекції в школі комуністичної партії та консультував китайську владу. Ху також є членом політичного консультативного органу провінції Хунань.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube