ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Голландський фотограф зняв дивовижних ховрахів з квітами. ФОТОрепортаж

Велика Епоха
(Courtesy of Dick van Duijn)

У той час як ми, люди, думаємо, що живемо дуже захопливим життям, проводячи дні в соціальних мережах, тварини здатні навчити нас насолоджуватися простими речами — сповільнитися і понюхати квіти, як у випадку з ховрахами.

Фотограф тварин з Нідерландів пропонує читачам подивитися на цей простий життєвий принцип на прикладі тварин. Голландець Дік ван Дуйн зняв ховраха на свою камеру під час літньої відпустки у Відні.

На цих фотографіях не пахне трояндами, але ховрахи обнюхують дикі квіти в чарівних, фантастичних пейзажах віденської сільської місцевості. Проста краса цих сцен зачаровує.

(Courtesy of Dick van Duijn)
(Courtesy of Dick van Duijn)
(Courtesy of Dick van Duijn)

«Того дня ми фотографували ховрахів зі сходом сонця», — розповів ван Дуйн в інтерв’ю The Epoch Times. «Увечері другого дня стався цей прекрасний випадок».

Здається, що ці ховрахи нюхають квіти заради задоволення, але, можливо, це лише наша уява. Насправді вони просто шукають обід. «Ми помітили, що вони дуже цікавляться квітами та іноді нюхають або навіть їдять їх», — додає фотограф.

«Це сталося і в цій сцені, а мені пощастило зловити момент, коли ховрах заплющив очі й обійняв квітку».

Подивіться на цих милих тварин, які насолоджуються життям на тлі спокійного австрійського пейзажу.

37-річний голландець Дік ван Дуйн (Dick van Duijn) спеціалізується на фотографуванні дикої природи як хобі, але його робота аж ніяк не обмежується ховрахами. У його об'єктив потрапляють величні леви, сибірські тигри, мисливські гепарди, борсуки, мавпи та багато інших тварин. Ви можете переглянути більше його робіт в Instagram.

(Courtesy of Dick van Duijn)
(Courtesy of Dick van Duijn)
(Courtesy of Dick van Duijn)