ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Український ракетний удар по суднобудівному заводу в Криму пошкодив російський корабель (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Соцмережі)

Російські військові заявили, що український ракетний удар по суднобудівному заводу в анексованому Криму пошкодив російський корабель.

Пізно ввечері в суботу Міністерство оборони Росії заявило, що українські сили випустили 15 крилатих ракет по суднобудівному заводу "Залив" у Керчі, місті на сході Кримського півострова. Протиповітряна оборона збила 13 ракет, але інші влучили в суднобудівний завод і пошкодили судно, йдеться в заяві міністерства.

Міністерство не надало подробиць про корабель і ступінь пошкоджень.

Командувач Повітряних сил Збройних сил України Микола Олещук заявив у своїй заяві, що під час атаки, здійсненої українською тактичною авіацією, "на верфі знаходився один з найсучасніших кораблів Чорноморського флоту Росії – носій крилатих ракет "Калібр". Однак він не сказав прямо, що саме цей корабель був пошкоджений в результаті удару.

В останні місяці Україна все частіше атакує військово-морські об'єкти в Криму. У вересні український ракетний удар по стратегічній верфі в портовому місті Севастополь пошкодив два російські кораблі і поранив 24 людини. Пізніше того ж місяця ракетним ударом було зруйновано кримську штаб-квартиру російського флоту в Севастополі.

Коментуючи суботній удар, голова Офісу президента України Андрій Єрмак заявив у неділю вранці в Telegram, що "життя постійно доводить, що Чорноморського флоту (Росії) в Криму не буде".