ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Конгрес США ухвалює закон, який протидіятиме впливу Китаю (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Рідкісна «зелена» програма: уперше республіканці в Сенаті внесли пропозицію, яка пов'язує кліматичну політику з торгівлею. Вона передбачає введення мит на імпорт до країн з високим рівнем викидів вуглекислого газу, зокрема до Китаю.

За словами сенатора Білла Кессіді, цей закон покликаний змусити комуністичний режим компенсувати недотримання екологічних норм.

Закон дозволяє Комітету з іноземних інвестицій перевіряти угоди з купівлі іноземцями землі поблизу американських військових баз.

На думку експертів, Китай скуповує землі у США, щоб завдати шкоди найважливішим об'єктам інфраструктури.

Також законодавці вимагають від адміністрації Байдена відповісти на питання, як планують завадити Китаю використовувати мікросхеми з відкритим дизайном.

Це найважливіші компоненти в різних виробах: від смартфонів до сучасних процесорів на основі штучного інтелекту. Небезпека в тому, що Пекін за допомогою цих чипів може досягти переваги над Вашингтоном, поставивши під удар національну безпеку США.

Ще один законопроєкт може призвести до того, що китайські безпілотники зникнуть з американського неба. Він заборонить урядовим та приватним організаціям використовувати федеральне фінансування для купівлі безпілотників, вироблених китайськими або пов’язаними з ними компаніями.

Варто зазначити, що витрати на такі речі, як харчові продукти, камери стеження і навіть морепродукти можуть іти на фінансування порушень прав людини в КНР. Сьогодні гігант роздрібної торгівлі Costco – під пильною увагою комісії Конгресу США у справах Китаю. Це пов'язано з продажем продукції, імовірно, пов'язаної з примусовою працею та стеженням у регіоні Сіньцзян.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube