ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Конгресмени США закликали згорнути діяльність агентства ООН (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Конгрес США розкритикував Близькосхідне агентство ООН для допомоги палестинським біженцям за те, що організація розпалює ненависть до Ізраїлю, починаючи з дітей у школах.

У центрі уваги слухань у Конгресі США в середу опинилося БАДПОР — Близькосхідне агентство ООН для допомоги палестинським біженцям та організації робіт.

БАДПОР було засновано в 1949 році для підтримання палестинських біженців.

На слуханнях у комітеті із закордонних справ Палати представників заявили, що агентство зазнало прихованого проникнення. Учителі в школах БАДПОР у Газі прищеплюють дітям ненависть до євреїв, що призвело до серйозних наслідків.

Доповідач Джонатан Лінкольн, який 15 років працював в ООН, погоджується з тим, що вчителів цих шкіл треба замінити.

БАДПОР — це лише одне з багатьох агентств, що входять до складу ООН. І доповідачі на слуханнях у середу говорили не лише про нього. Вони наводили деякі факти, що стосуються ставлення ООН до Ізраїлю загалом.

Наприклад, виконавчий директор правозахисної організації UN Watch заявив, що ООН обіцяє рівні права всім країнам, водночас ставиться до Китаю краще, ніж до Ізраїлю.

Водночас Джонатан Лінкольн заявив, що організація БАДПОР не ідеальна, але вона все ж таки дуже важлива для Гази. Він назвав її єдиною агенцією, яка сьогодні може гарантувати необхідну допомогу внутрішнім переселенцям в анклаві.

Підписуйтесь на наш канал на Youtube