ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

ХАМАС натякає на створення антиамериканського альянсу (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Китай не зайняв нейтральну позицію у війні між Ізраїлем та ХАМАСом. Високопоставлений представник ХАМАС заявив в інтерв'ю ліванському каналу новин, що Китай і Росія зустрілися з лідерами ХАМАСу. І делегація ХАМАСу незабаром вирушить до Пекіна

Ще в жовтні представники угруповання зустрілися в Москві зі спеціальним посланником Росії та заступником міністра закордонних справ Ірану.

Крім того, спецпосланник Китаю на Близькому Сході 19 жовтня відвідав столицю Катару Доху, де живе лідер ХАМАСу Ісмаїл Ханія та інші члени керівництва цього угруповання.

Жодних подробиць про цю поїздку Пекін не повідомив.

Офіційний представник ХАМАСу зробив сміливу заяву про потенційний антиамериканський альянс між (цитата) «усіма ворогами США».

Ці заяви прозвучали на тлі війни між Ізраїлем і ХАМАСом. А також на тлі зміцнення позицій Ірану, Росії та Китаю, які виступають проти світового порядку, який очолює Захід.

Водночас у ХАМАСу з'явився ще один потенційний союзник – Північна Корея.

В інтерв'ю представник угруповання похвалив Пхеньян за його ймовірну здатність завдавати ударів по території США, назвавши країну (цитата) «частиною союзу».

Раніше Ізраїль заявив, що під час нападу 7 жовтня терористичне угруповання використало північнокорейську зброю. В результаті загинуло близько півтори тисячі ізраїльтян.

Пхеньян це звинувачення заперечує.

Поки що ні Росія, ні Китай не засудили терористичну атаку ХАМАСу. Китай також утримується від того, щоб називати бойовиків терористами, і тисне на Ізраїль, вимагаючи припинити бомбардування Гази.

Один із колишніх лідерів ХАМАСу раніше заявив, що Пекін дістає уроки з його нападу і може повторити те саме на Тайвані.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube