ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Конгрес розслідує «китайський порядок денний» у межах екологічної політики (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Американські інвестиції в «зелену» енергетику, можливо, стали «червоними». Конгрес США розслідує ймовірне використання американських пенсійних фондів для фінансування китайської компартії. Аріан Пастор розповідає про нещодавні слухання з питань екологічних фондів.

Комітет Палати представників розслідує можливе використання пенсійних грошей на «зелені» програми. У минулому менеджери пенсійних фондів повинні були прагнути лише максимального прибутку.

Проте 2022 року адміністрація Байдена змінила правила, заявивши, що вони (цитата): «можуть враховувати зміну клімату та інші екологічні, соціальні та управлінські фактори вибираючи пенсійні інвестиції».

Тепер цифри показують, що такі інвестиції приносять менший прибуток.

Джейсон Айзек, колишній конгресмен від штату Техас і директор компанії Life: powered, уважає, що такі інвестиції не лише зменшують прибуток, а й завдають ще більшої шкоди.

За його словами, «зелені фонди» грають на руку китайській компартії. Айзек зазначає, що щойно у 2022 році змінилися правила інвестування, керівники активів вивели кошти з американського виробництва енергії. Тепер вони інвестують їх у виробництво енергії в Китаї. І Айзек пояснює, до яких наслідків це спричинило.

Демократи на слуханнях часто критикували республіканців за те, що ті, на їхню думку, «витрачають час» на слухання щодо «зеленої» політики. Вони казали, що зараз є важливіші теми для обговорення, наприклад, фінансування уряду.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube