ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Лобове зіткнення маршрутного таксі з вантажівкою в Зімбабве, 22 загиблих

Велика Епоха
(РТІ)

На південному заході Зімбабве мікроавтобус таксі лоб в лоб зіткнувся з вантажівкою, в результаті чого загинули 22 людини, повідомила поліція в середу, цитує AP News.

Ще двоє отримали поранення і були доставлені в лікарню після аварії у вівторок ввечері, повідомив речник поліції Пол Ньяті. Аварія сталася на шосе, що з'єднує друге за величиною місто країни Булавайо з Бейтбріджем, містом, що межує з сусідньою Південною Африкою, сказав Ньяті в своїй заяві.

Багато жителів Зімбабве, 15-мільйонної країни, економіка якої постраждала від багаторічної валютної кризи і високої інфляції, часто їздять до Південної Африки, щоб купити товари для перепродажу або особистого користування. Багато хто також подорожує, щоб відвідати родину або по роботі.

У Зімбабве часто трапляються дорожньо-транспортні пригоди, оскільки деякі водії перевантажують свої транспортні засоби і перевищують швидкість. Поганий стан зімбабвійських доріг також є причиною аварій, незважаючи на зусилля уряду, спрямовані на будівництво деяких основних автомагістралей в останні роки.