ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Керівників X, Discord, Meta, TikTok і Snap закликали дати свідчення про експлуатацію дітей (ВІДЕО)

Велика Епоха
Лінда Яккаріно, генеральний директор X, на конференції Vox Media 2023 Code Conference 27 вересня в Дана-Пойнті, Каліфорнія. (Jerod Harris / Getty Images для файлу Vox Media)

Представник сенатора Діка Дурбіна заявив, що X та Discord відмовилися від електронного вручення повісток і що його офіс залучив до їх вручення федеральних маршалів.

Керівників X, Meta, Snap, TikTok і Discord викликали для надання свідчень на слуханнях у Сенаті щодо сексуальної експлуатації дітей в Інтернеті.

Сенатори Дік Дурбін і Ліндсі Грем заявили в понеділок, що вони надіслали повістки керівникам X, Discord і Snap. Сенатори заявили, що очікують, що генеральний директор Meta Марк Цукерберг і генеральний директор TikTok Шоу Зі Чу добровільно дадуть свідчення на основі розмов, які, за їхніми словами, відбувалися між членами комітету і компаніями.

У спільній заяві сенатори заявили, що прагнуть змусити керівників компаній дати свідчення на слуханнях, запланованих на 6 грудня, де вони "матимуть можливість пояснити свої неспроможності захистити дітей".

Але Лінда Яккаріно з X, Джейсон Цитрон з Discord і Еван Шпігель з Snap були менш схильні до співпраці, за словами представників сенаторів.

Представник Дурбіна заявив, що X і Discord відмовилися від електронного вручення повісток, і офіс сенатора залучив для їх вручення маршалів США.

"Після неодноразових відмов з'явитися протягом декількох тижнів переговорів, повістки були видані", – йдеться в прес-релізі сенаторів. "Що є значним відхиленням від типової практики, компанії Discord і X також відмовилися співпрацювати, прийнявши повістки від імені своїх керівників, вимагаючи від Комітету звернутися за допомогою до Служби федеральних маршалів США для особистого вручення повісток".

У своїй заяві представник Snap сказав: "Генеральний директор Snap вже погодився дати свідчення в юридичному комітеті Сенату, і наша команда координує роботу зі співробітниками комітету щодо можливих дат. Ми вдячні за можливість виступити перед Комітетом і обговорити це життєво важливе питання".

Представник TikTok повідомив, що переговори з комітетом тривають.

Мета відмовилася від коментарів. Discord не одразу відповів на запит про коментар.

Meta, TikTok, Discord, X і Snap вже стикалися з перевірками через поширення матеріалів, що зображують експлуатацію дітей і використання платформи дорослими для залицяння до неповнолітніх.

В огляді судових справ NBC News виявив 35 випадків за останні шість років, коли дорослих переслідували за звинуваченнями у викраденні, грумінгу або сексуальному насильстві, які, як стверджувалося, були пов'язані з комунікацією на Discord.

Розслідування інших новинних агентств також виявили, що інші соціальні медіаплатформи продовжують використовуватися для експлуатації дітей.

Віфредо Фернандес, керівник відділу зв'язків з урядами США та Канади в X, заявив, що компанія працює над тим, щоб виконати повістку.

"Ми сумлінно працювали над тим, щоб взяти участь у слуханнях судового комітету щодо захисту дітей в Інтернеті, оскільки безпека є нашим головним пріоритетом в X", – написав він в електронному листі. "Сьогодні ми повідомляємо про нашу готовність взяти участь у слуханнях з цього важливого питання".