ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Міноборони Великої Британії заявило, що шанси на зміни на лінії фронту невеликі

Велика Епоха
Іранський безпілотник "Шахед-136". (Sergei Supinsky/AFP)

Російські безпілотники завдали удару по містах України в неділю: однією з цілей став Київ. Міністерство оборони Великої Британії заявило, що "найближчі перспективи" серйозних змін на лінії фронту в Україні невеликі, повідомляє AP News.

У ніч на неділю Росія запустила 20 безпілотників "Шахед" іранського виробництва по столиці України, а також Черкаській і Полтавській областях. Українські зенітні установки збили 15 безпілотників.

Нічний удар по Києву — це вже друга атака на українську столицю за останні 48 годин, повідомив представник міської військової адміністрації Сергій Попко. За його словами, безпілотники атакували Київ із різних напрямків хвилями, які "постійно змінювали вектор". За попередніми даними, жертв немає.

У неділю Міністерство оборони Великої Британії заявило, що "перспективи істотних змін на лінії фронту найближчим часом невеликі", оскільки ні Росія, ні Україна не домоглися значного прогресу на полі бою.

У заяві йдеться про те, що інтенсивні бойові дії тривають у районі Куп'янська Харківської області, Авдіївки Донецької області та на лівому березі Дніпра, де українські війська створили плацдарм.

Унаслідок російського обстрілу міста Херсон поранення дістали п'ятеро людей, зокрема трирічна дівчинка. Олександр Прокудін, голова адміністрації Херсонської області, повідомив, що атакою було пошкоджено житловий багатоквартирний будинок.

У неділю ввечері російські ППО збили український безпілотник над Московською областю, повідомила місцева влада. У заяві мера Москви Сергія Собяніна йдеться, що уламки впали в Богородському районі, прилеглому до столиці. Про постраждалих не повідомляли.