ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Унаслідок шторму в Туреччині загинули 9 осіб, 11 вважаються зниклими безвісти (ВІДЕО)

Велика Епоха
Розколоте судно "Паллада" під прапором Камеруну на березі в Ереглі, Туреччина, 20 листопада 2023 року. (IHA via AP)

Унаслідок сильних штормів і повеней у Туреччині загинули дев'ятеро людей, повідомили в понеділок офіційні особи. Серед них — один моряк, який загинув під час затоплення вантажного судна біля узбережжя. Ще одинадцять членів екіпажу вважаються зниклими безвісти.

Судно Kafkametler під турецьким прапором затонуло в неділю, вдарившись об хвилеріз у порту міста Ереглі, розташованого за 200 км на схід від Стамбула. За словами міністра транспорту та інфраструктури Абдулкадіра Уралоглу, судно, що прямувало в західний турецький порт Ізмір, кілька разів ударилося об хвилеріз, перш ніж затонути.

Пошуково-рятувальна операція затягнулася на кілька годин через негоду. У понеділок рятувальники виявили тіло кухаря судна.

За словами міністра внутрішніх справ Алі Ерлікая, щонайменше троє людей загинули внаслідок шторму в місті Ереглі, п'ятеро людей загинули в південно-східних провінціях Діярбакир і Батман, коли їх віднесло паводковими водами. Серед загиблих — бабуся і троє її онуків. Близько 50 осіб дістали поранення.

Ще одне вантажне судно, Pallada під прапором Камеруну, розламалося на дві частини через важкі погодні умови, сівши на мілину при 5-метрових хвилях біля острова Ереглі, повідомило Головне морське управління. Усі 13 членів екіпажу були врятовані.

Міністр юстиції Йилмаз Тунч повідомив, що у зв'язку з підвищенням рівня води ув'язнених із в'язниці в Ереглі було переведено до сусідніх установ.

У сусідній Болгарії шквальний вітер, сильний дощ і сніг забрали в неділю життя двох людей і порушили енергопостачання. У чорноморському місті Варна оголошено надзвичайний стан.