ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Розпочато розслідування за фактом смерті французької актриси, яка звинуватила Депардьє в сексуальних домаганнях (ВІДЕО)

Велика Епоха
Жерар Депардье. (JOHANNES EISELE/AFP/GettyImages)

Розслідування було розпочато після смерті минулого тижня французької актриси, яка була серед тих, хто звинувачував кінозірку Жерара Депардьє в сексуальних зловживаннях, повідомила в четвер паризька прокуратура, пише AP News.

Актриса Еммануель Дебевер опублікувала пост у Facebook у 2019 році про те, що Депардьє мацав її в 1982 році, коли вони разом знімалися у фільмі "Дантон".

Партнер Дебевер повідомив поліції, що 29 листопада вона пішла з їхнього будинку, залишивши "тривожну" письмову записку, повідомила паризька прокуратура. Пізніше вона стрибнула з паризького мосту в річку Сена, їй надали невідкладну допомогу рятувальники і доставили в лікарню, повідомила прокуратура.

За повідомленнями преси, вона померла 7 грудня у віці 60 років.

Того ж дня на національному телеканалі France 2 вийшов документальний фільм-розслідування про звинувачення Депардьє в сексуальних злочинах, який включав кадри, де він неодноразово робив непристойні зауваження та жести під час поїздки до Північної Кореї у 2018 році.

74-річний Депардьє перебуває під слідством з грудня 2020 року за звинуваченням у зґвалтуванні та сексуальному насильстві, ймовірно, в його паризькому будинку, після звинувачень, висунутих актрисою Шарлоттою Арнольд у 2018 році. Він заперечує будь-яку злочинну поведінку.

У жовтні Депардьє опублікував відкритий лист у французькій газеті Le Figaro, в якому сказав: "Я хочу сказати вам правду. Я взагалі ніколи не ображав жінок".

Паризька прокуратура повідомила, що, з огляду на звинувачення Дебевер на адресу Депардьє, розпочато розслідування причин смерті – процедура у Франції, коли причини смерті невідомі або підозрілі.

Французький новинний сайт журналістських розслідувань Mediapart на початку цього року опублікував інформацію про те, що Депардьє звинувачують у домаганнях, обмацуванні і сексуальному насильстві щодо 13 жінок. У документальному фільмі France 2 стверджується, що кількість обвинувачів тепер становить 16.