ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Заклик до Дня прав людини: Зупиніть вирізання органів в Китаї (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Заклик до дій у 75-й День прав людини.

Декларацію ООН ухвалили, щоб запобігти злочинам проти людяності після звірств та Голокосту Другої світової війни. Проте лікарі та експерти б'ють на сполох: принципи декларації не вдається втілити в таких країнах, як Китай.

Організація «Лікарі проти примусового вирізання органів» провела міжнародний круглий стіл щодо проблем дотримання прав людини та злочинів компартії Китаю.

Через 75 років учасники дискусії виступають на захист тих, чиї права порушують.

Виконавчий директор організації зазначає: примусове вирізання органів з боку компартії Китаю – це не торгівля органами, а вбивство людей, щоб отримати їхні органи.

За словами доктора Торстена Трея, директора «Лікарі проти примусового вирізання органів», з 1999 року, коли почалися гоніння на Фалуньгун, кількість пересадок органів у Китаї зростала в геометричній прогресії. За оцінками китайської влади, на той час цією практикою займалося близько ста мільйонів людей.

За словами Трея, КПК створила «складну мережу впливу», щоби приховати ці злочини. Вона використовувала економічний тиск, політичні погрози та пропаганду.

Торстен Трей каже, що змінити ситуацію можна лише тоді, якщо про проблему не мовчати.

У 2019 році незалежний трибунал у Лондоні дійшов висновку, що примусове вирізання органів у Китаї відбувається «у значних масштабах протягом багатьох років», а головне джерело органів – ув'язнені прихильники Фалуньгун.

Переслідування в Китаї тривають і нині.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube