ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Сенатор США: TikTok створює "викривлене" сприйняття війни між Ізраїлем і ХАМАСом (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Сенатор Джон Феттерман на тому тижні заявив, що соціальна медіа-платформа TikTok створює "викривлене" сприйняття війни Ізраїлю з палестинським бойовим угрупуванням ХАМАС.

Відповідаючи на запитання в програмі CNN "The Lead" про причину розбіжностей в Демократичній партії щодо війни між Ізраїлем і ХАМАС, Феттерман відповів: "Я дійсно не знаю. Я знаю, що багато людей отримують свою точку зору з TikTok".

"І я думаю, що якщо ви черпаєте свою точку зору на світ з TikTok, то вона, як правило, буде дещо викривленою або не відображатиме історію та реальний стан речей", — продовжив він.

Феттерман залишається непохитним у своїй підтримці Ізраїлю після нападів ХАМАСу на країну 7 жовтня, в результаті яких загинуло близько 1200 осіб. Демократ від Пенсильванії стверджує, що ХАМАС несе відповідальність за триваюче насильство в Газі, оскільки Ізраїль проводить на контрольованій ХАМАС території кампанію зі знищення угруповання і його військового потенціалу.

За даними Міністерства охорони здоров'я Гази, яким керує ХАМАС, з 7 жовтня в результаті насильства в Газі загинуло понад 19 000 осіб.

"Абсолютно очевидно, що все це почалося з ініціативи ХАМАС, який фактично порушив режим припинення вогню, напав і вбив немовлят, дітей, жінок, напав на музичний концерт і все інше. Це обурливо", — сказав Феттерман.

"І з цього моменту стало абсолютно ясно, що Ізраїль дуже хотів би, щоб був мир. Але вони чітко дали зрозуміти, що після 7 жовтня це просто неможливо, поки ХАМАСу дозволено існувати", — додав він.

Феттерман не перший законодавець, який висловлює занепокоєння щодо TikTok і його впливу на сприйняття людьми конфлікту.

Минулого місяця NBC News повідомив, що інші члени Конгресу, консервативні активісти і технологічні інвестори знову закликали заборонити TikTok, причому деякі з них стверджували, що платформа має пропалестинську спрямованість. TikTok назвав звинувачення в упередженості безпідставними.

У листі до міністра фінансів Джанет Єллен минулого місяця сенатор-республіканець Джош Хоулі (штат Массачусетс) закликав адміністрацію Байдена заборонити TikTok, стверджуючи, що китайська компанія має "можливість радикально спотворити картину світу, з якою стикається американська молодь".

Минулого місяця TikTok відреагував на занепокоєння щодо платформи, зазначивши, що хештеги створюють і додають до відео користувачі, а не платформа, і застеріг від порівняння кількості відео та переглядів, пов'язаних з хештегом.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube